Współpraca mBanku i Allegro.pl

Allegro.pl (http://www.allegro.pl) jako pierwszy serwis aukcyjny w Polsce rozpoczął współpracę z
mBankiem, dając tym samym rewolucyjny sposób zarządzania finansami.

Wreszcie naprawdę elektroniczna aukcja on-line. Podwójna korzyść - gdy obaj użytkownicy Allegro posiadają rachunki w mBanku. Bez ŻADNYCH dodatkowych procedur, wszystkie przelewy wewnątrz mBanku będą realizowane natychmiast -bezpłatnie jeśli będą zlecone przez Internet, bezpiecznie - bo potwierdzone hasłem jednorazowym. Po uzgodnieniu transakcji pieniądze znajdą się na docelowym rachunku natychmiast po kliknięciu myszą, bez problemów z przekazami pocztowymi, drukami przelewów i wszystkim, czego do tej pory najbardziej nie lubiliśmy. Jest to również najlepsza i najszybsza kontrola wszystkich operacji finansowych związanych z aukcjami. Predefiniowany przelew na konto firmy QXL Poland (z możliwością modyfikacji oraz jego usunięcia) umożliwiający błyskawiczne - bez prowizji bankowych - regulowanie płatności za usługi Allegro.
Współpraca mBanku z serwisem aukcyjnym to także maksimum korzyści dla użytkowników aukcji Allegro. To bardzo wysokie oprocentowanie środków dostępnych w każdej chwili, to brak większości opłat i prowizji stosowanych do tej pory przez inne banki, bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy, bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów sieci Euronet w Polsce oraz bezpłatne karty VISA Electron. Dodatkowo każdy użytkownik Allegro zakładając za pośrednictwem serwisu konto w mBanku otrzyma 500 punktów gratis w programie lojalnościowym Payback lub drobny upominek ze strony serwisu aukcyjnego.

Dodatkowe informacje:
http://www.allegro.pl/mbank/

=========================
Serwis aukcyjny Allegro.pl, gromadzący ok. 75% wszystkich internetowych transakcji aukcyjnych w Polsce posiada ponad 220.000 zarejestrowanych użytkowników i ok. 100.000 ofert dostępnych online. Dziennie na serwisie pojawia się ok. 10.000 nowych aukcji, a łączna kwota sprzedaży na aukcjach
Allegro w miesiącu czerwcu przekroczyła 7 mln zł.
Od momentu powstania, Allegro współpracuje z Payback.pl - pierwszym programem multi-lojalnościowym. Aktywni sprzedawcy Allegro zarejestrowani w programie Payback otrzymują punkty gratis, które potem mogą wymienić na nagrody z katalogu serwisu np. samochód.
Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top