Wiedźmin w Wirtualnej Polsce!

Wiedźmin: Versus to gra przeglądarkowa MMO nowej generacji, umożliwiająca rozgrywanie pojedynków między bohaterami znanymi z książek Andrzeja Sapkowskiego oraz bestsellerowej gry komputerowej „Wiedźmin”. Każdy gracz może wcielić się w postać bezwzględnego, pozbawionego uczuć wiedźmina Geralta, potężnej czarodziejki albo trenera okrutnej przerazy.

Walki można toczyć online lub też wysyłając zaproszenia za pośrednictwem maila – przeciwnikowi wysyła się wyzwanie z zaprogramowaną wcześniej sekwencją walki: ataków, obrony i akcji specjalnych. Odnosząc kolejne zwycięstwa gracze zdobywają doświadczenie, awansują na wyższe poziomy rozwoju, pozyskując nowe umiejętności i przedmioty do wykorzystania w walce. Do wyboru internauty są trzy odmienne klasy postaci, z unikalnymi zdolnościami, ekwipunkiem oraz własną taktyką.

Gra korzysta z innowacyjnej platformy tribeware oraz technologii flash. Niezwykłe animacje walki wykonali, przy pomocy techniki motion capture, twórcy gry na PC. Czyni to z Wiedźmina: Versus jedną z najlepiej prezentujących się gier przeglądarkowych na świecie.

Osoby oczekujące w grze fabuły typowej dla fantasy – jednowymiarowej walki dobrego ze złem, mogą być pozytywnie zaskoczone. Bowiem tradycyjne wątki rozbudowane zostały o polityczne intrygi, elementy dotykające dyskryminacji rasowej i ekologii.

Wiedźmin: Versus okazał się olbrzymim hitem wśród fanów gier komputerowych na całym świecie (gra pozwala bowiem toczyć pojedynki on linie osobom z różnych krajów). Statystyki są imponujące:
- ponad 3 miliony rozegranych pojedynków;
- ponad 600 tysięcy użytkowników;
- 666 broni i artefaktów dostępnych dla bohaterów.

„Cieszymy się, że możemy zaproponować użytkownikom Wirtualnej Polski właśnie tą grę. Jesteśmy przekonani, że spotka się ona z masowym zainteresowaniem i będzie cieszyła wielką popularnością wśród naszych graczy” – podkreśla Dominik Lachowicz, Kierownik w Pionie Marketingu i Sprzedaży Wirtualnej Polski.

Wszystkie gry MMO: centralagier.pl
Wiedźmin w WP: wiedzmin-versus.wp.pl
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top