TIME – czyli odliczamy czas do Nowego Roku

Sylwestrowa noc oznacza koniec starego roku i z początkiem nowego, karnawał. Dlatego zastanówmy się, czy nasze wnętrza gotowe są na prawdziwe przyjęcie.

Nowy Rok jest czasem zmian. Zostawiamy za sobą to, co minęło i do czego już nie wrócimy. Otwierając o północy szampana świętujemy to co nowe, to co dopiero nas czeka. Podobnie potraktujmy nasze domy. Opróżnijmy je ze zbędnych, nagromadzonych przedmiotów. Wnętrza też mają ochotę na odmianę ? pozwólmy sobie na aranżacyjną zabawę.

Modułowa kolekcja TIME marki NewLook daje niemal nieograniczone możliwości  projektowania zestawu wypoczynkowego. Ponad dwadzieścia elementów można łączyć w dowolny sposób. Zależnie od sytuacji oraz liczby gości z dużego fotela i dwóch sof można złożyć duży zestaw wypoczynkowy, a wolnostojącą leżankę połączyć z sofą w wygodny narożnik. Mega pufy prezentują się elegancko jako modne stoliki na kawę, wygodne podnóżki, leżanki, czy też dodatkowe siedziska, dostosowując się do okoliczności oraz potrzeby domowników.

Kompletując meble do salonu, warto pomyśleć, że będziemy używać ich nie tylko na co dzień, ale także podczas wyjątkowych uroczystości rodzinnych, , spotkań z przyjaciółmi, imprez w szerszym gronie znajomych. TIME pozwala na dostosowanie w taki sposób  elementów, by każdy czuł się komfortowo. Nowoczesny design zamknięty w wysokiej jakości tkaninach oraz materiałach skóropodobnych sprawia, że pokój dzienny nabiera stylu. A zabawa aranżacją staje się szampańska. 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top