Tahini naturalne – aromatyczna pasta sezamowa

Wrocław, 02.08.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: PRIMAVIKA
ASORTYMENT: TAHINI NATURALNE

100% naturalne TAHINI Primavika ? wschodnie aromaty w polskiej kuchni

Firma Primavika, specjalizującą się w produkcji bezmięsnych dań wolnych od chemii dla wymagających konsumentów ? nie tylko wegan i wegetarian, ale każdego, kto rozsądnie układa swoje menu, a od potraw oczekuje nie tylko najwyższych wartości odżywczych, ale także wyśmienitego smaku.

Tahini naturalne Primavika to inspirowana tradycją kulinarną Bliskiego Wschodu aromatyczna pasta sezamowa, sporządzona w 100% z ziaren łuskanego sezamu. Jest doskonałą propozycją dla osób, które kochają gotować, cenią sobie oryginalne, naturalne produkty o wysokich walorach odżywczych, wolne od chemii i wszelkich sztuczności. To także produkt, który przypadnie do gustu tym, którzy poszukują nowych smaków i aromatów, urozmaicających codzienne menu oraz znacznie poszerzających możliwości kulinarne.

Tahini Primavika produkowane jest bez dodatku soli, cukru, barwników czy konserwantów. Jest całkowicie naturalne, a jego smak odpowiada tradycyjnemu Tahini, przyrządzanemu w przepełnionych aromatami krajach Azji. Pasta ta jest nie tylko niezwykle smaczna, ale także bardzo zdrowa. Ziarna sezamu dostarczają cennych tłuszczów wielonienasyconych, błonnika, żelaza, magnezu oraz wapnia.

Oryginalny smak Tahini Primavika sprawia, że nadaje się świetnie zarówno do deserów, jak i potraw wytrawnych. Na przykład połączone z miodem, daje energetyczne smarowidło do kanapek czy tostów, dodane do dań jednogarnkowych, sosów czy sałatek, nadaje im ciekawy, egzotyczny aromat. Tahini daje mnóstwo możliwości i dzięki niemu można w prosty sposób zmieniać powszednie potrawy w dania prawdziwie oryginalne i wyjątkowe.

100% naturalne, sporządzone jedynie z sezamu Tahini Primavika zamknięte jest w szklanym, bliskim naturze opakowaniu z zakrętką. Dzięki temu produkt jest długo świeży łatwy w wielorazowym użytkowaniu i higienicznym przechowywaniu.

www.primavika.pl

Marka: Primavika

Pojemność: 185 g

Cena: ok. 8 zł

Authors
Top