Świąteczny dialog międzypokoleniowy

Obchody Barbórki to nie tylko oficjalne akademie czy karczmy piwne ? Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa organizuje kolejne świąteczne spotkanie z seniorami. Byli pracownicy spółki będą mogli posłuchać o prowadzonych inwestycjach i rozwoju firmy, a także jako pierwsi obejrzeć film poświęcony historii PeBeKa.

Organizowane z inicjatywy zarządu PeBeKa biesiady emeryckie są jednym z elementów obchodów barbórkowych w firmie. Stają się okazją nie tylko do wspomnień i barwnych opowieści. Pracownicy, którzy przed laty budowali pierwsze kopalnie i mierzyli się z wyzwaniami natury i technologii, są teraz skarbnicą wiedzy i anegdot dotyczących PeBeKa i Zagłębia Miedziowego.

Grudniowe spotkania organizowane są na 300 osób i mają szczególnie uroczysty charakter. - Bardzo cenimy to zainteresowanie, fakt, że byli pracownicy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z obecną załogą PeBeKa ? mówi Jacek Kulicki, prezes Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa. ? Są ważną częścią historii firmy i chcemy, by o tym wiedzieli. Podkreślamy to podczas każdego spotkania z emerytami, ale szczególnie mocno pragniemy to wyrazić w okresie Barbórki, święta nas wszystkich. Teraz szykujemy dla nich dodatkową niespodziankę.

Podczas uroczystości jej uczestnicy będą mogli nie tylko spotkać się z dawnymi koleżankami i kolegami, ale także zapoznać się z aktualnie prowadzonymi przez PeBeKa robotami i najbliższymi planami inwestycyjnymi. Przybliży je Kazimierz Ryszard Rutka, wiceprezes przedsiębiorstwa. Podczas piątkowej biesiady odbędzie się również przedpremierowy pokaz filmu poświęconego historii PeBeKa. W nagraniu uczestniczyli emerytowani pracownicy spółki, dzielący się swoimi zawodowymi wspomnieniami. Będą mogli jako pierwsi obejrzeć końcowy efekt. Już wkrótce film prezentowany będzie wszystkim zainteresowanym w sali szkoleniowej, adaptowanej obecnie na miejsce ekspozycji kart historii PeBeKa.

Spotkanie Biesiadne Emerytów rozpocznie się w piątek 14 grudnia o godz. 17.00 w hali przy ul. Składowej.

Źródło PeBeKa SA. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top