Sklep Broń.pl wdrożył PayBACK

Sklep internetowy Broń.pl przystąpił do programu lojalnościowego PayBACK. Za produkty zakupione w Broń.pl klienci otrzymują punkty PayBACK, ale nie tylko…


Współpraca pomiędzy serwisem Broń.pl a programem PayBACK przebiega dwutorowo. Z jednej strony klienci kupując w sklepie Broń.pl zbierają punkty PayBACK, a z drugiej – wybrane produkty z oferty Broń.pl znajdą się w katalogu nagród PayBACK.


- Zdecydowaliśmy się na wdrożenie programu PayBACK w celu uatrakcyjnienia naszej oferty. W programie uczestniczy bowiem wiele wartościowych podmiotów i cenimy sobie obecność w tym gronie. Warto dodać, że PayBACK to drugi obok naszego własnego - BrońProfit, program lojalnościowy na Broń.pl. Kupując u nas, klienci zbierają zatem punkty jednocześnie w dwóch miejscach. Punkty, które wymienić mogą na wartościowe nagrody – mówi Mirosław Klekot, Prezes firmy KOLTER, właściciela sklepu Broń.pl.


Zbieranie punktów PayBACK w sklepie Broń.pl jest bardzo proste – wystarczy kupić dowolny produkt. Za każde wydane 2,22 zł klient Broń.pl otrzymuje 1 punkt PayBACK.

- Zaproponowany przez nas przelicznik jest konkurencyjny względem oferty sklepów z naszej branży. Liczymy, że zachęci on klientów do kupowania właśnie w sklepie Broń.pl – dodaje Mirosław Klekot.


W związku z uruchomieniem programu PayBACK w serwisie Bron.pl powstała specjalna strona dla klientów. Dowiedzieć się z niej można o zasadach uczestnictwa w programie, jego regulaminie oraz nagrodach.


- Cieszy nas pozyskanie serwisu Broń.pl do programu PayBACK. Broń.pl należy bowiem do tych sklepów, które mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży przez Internet oraz dysponują szeroką ofertą – informuje Przemysław Klich ze spółki PAYBACK.


----------------------------------------------------------------------------------------------

Program PayBACK to polski internetowy program lojalnościowy nr 1, za pomocą którego jego użytkownicy (klienci) gromadzą premię – punkty PayBACK. Punkty są przyznawane przez kilkudziesięciu Partnerów Programu (serwisy, sklepy, banki, restauracje itd.) w zamian za zakup oferowanych przez nich produktów czy też usług. Zgromadzone punkty wymienia się na atrakcyjne nagrody oferowane w Katalogu Nagród PayBACK.Bron.pl to sklep numer 1 w branży sportowej i obronnej, oferujący: wiatrówki i akcesoria strzeleckie, artykuły obronne bez zezwoleń, militaria, odzież, ekwipunek dla myśliwych oraz sprzęt do ochrony osób i mienia. Właścicielem sklepu jest firma KOLTER wyłączny dystrybutor takich marek jak: UMAREX-WALTHER, DAYSTATE, LOGUN, THEOBEN, SMK, PEPPERBALL, PIEXON.

Firma KOLTER Kontakt dla prasy:

ul. Kopernika 2 Monika Grzesik

42-200 Częstochowa tel. kom.: 0 500 184 749

Tel. (34) 366 43 66 [email protected]

www.bron.pl


Spółka PAYBACK

Patryk Tryzubiak

ul. Marcelińska 90 mobile: 0 664 500 100

60-324 Poznań [email protected]

tel. (61) 860 27 00


Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top