Samsung ułatwia przedświąteczne przygotowania

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Chcemy go spędzić z najbliższymi, w radosnej  atmosferze i wypoczęci. Niestety często przygotowania do Świąt są czasochłonne i pochłaniają mnóstwo energii. Czy możemy jakoś sobie je ułatwić? Najnowocześniejsze roboty sprzątające są bezcenną pomocą w trakcie przedświątecznych zadań. 

Roboty sprzątające to coraz częściej spotykane w polskich mieszkaniach urządzenia, które mają jedno zadanie ? odciążyć domowników w dbaniu o czystość podłóg i dywanów. Dbają one o porządek nawet wtedy, gdy w domu nie ma gospodarzy. Dlatego właśnie coraz częściej kupowane są przez wieloosobowe rodziny lub zapracowane osoby, które wolą poświęcić czas wolny na własne zainteresowania czy po prostu? na spędzanie większej ilości czasu z najbliższymi. Warto więc zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia w okresie przedświątecznym, szczególnie jeśli jesteśmy fanami nowych technologii lub? posiadaczem czworonożnego pupila! Dlaczego?

https://www.youtube.com/watch?v=5nWo0YWjGlQ

Nowoczesne roboty sprzątające, takie jak na przykład Navibot marki Samsung to w pełni zautomatyzowane urządzenie, które wysprząta dom bez naszej pomocy. Robot jest wyposażony w opatentowaną technologię, stworzoną aby skuteczniej zbierać m. in. sierść zwierząt, jednocześnie unikając jej wkręcania się w szczotki odkurzacza.Jak działa taki robot?

https://www.youtube.com/watch?v=Nma6qFnahf0

Urządzenie bazuje na systemie Visionary Mapping? - dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej tworzy i zapamiętuje wirtualną mapę domu. Następnie jego procesory przetwarzają dane i obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów, mebli oraz bazy dokującej.

https://www.youtube.com/watch?v=rCQDfeeA4dg&index=2&list=PL86ED9C4A281D1149

Dodatkowo, czujniki zapobiegają kolizjom, pozwalają omijać przeszkody i kable oraz zabezpieczają przed upadkiem ze schodów. Gdy urządzenie zacznie się rozładowywać, najkrótszą trasą dojeżdża do stacji dokującej. Na nowo ładuje baterie a następnie wraca do pracy w miejscu, w którym przerwał odkurzanie i zaczyna sprzątać dalej. Jeden z trybów sprzątania polega na ustawieniu harmonogramu pracy. Określonego dnia o wyznaczonej godzinie, Navibot będzie sprzątał bez naszego udziału. Harmonogram sprzątania możemy dowolnie zmieniać, dzięki czemu możemy wracać do wysprzątanego mieszkania.

Dzięki robotom sprzątającym Samsung tegoroczne przygotowania do Świąt mogą być o wiele łatwiejsze. A my zyskamy coś bezcennego - więcej wolnego czasu dla siebie i najbliższych.


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył
Authors
Top