Partner Center Sp. z o.o. wyłącznym importerem marki Freixenet

Partner Center Sp. z o.o. od dnia 1 maja 2006 r. jest wyłącznym importerem oraz dystrybutorem na Polskę światowej klasy marki "Freixenet" ? największej marki win musujących oraz win spokojnych "Freixenet Ash Tree Estate" oraz "Mederano de Freixenet".
Freixenet to światowy lider w segmencie win musujących. Tradycje winiarskie firmy sięgają 1861 roku. Grupa Freixenet w sektorze winiarskim zajmuje szóste miejsce na świecie sprzedając rocznie ponad 200 milionów butelek wina w ponad 150 krajach.
Rdzennie polska spółka już od 15 lat zajmuje się importem i dystrybucją jakościowych win na terenie całego kraju w różnych kanałach dystrybucji, zyskując coraz większy szacunek wśród zarówno klientów, jak i producentów. Freixenet jest drugą ze światowej klasy korporacji (zaraz po Constellation Brands), z którą Partner Center Sp. z o.o. współpracuje w Polsce na zasadzie wyłączności.
Praca i innowacyjność spółki Partner Center jest doceniana również przez organizacje pozarządowe - polski Business Centre Club przyznał w tym roku spółce Medal Europejski za europejskiej klasy usługi dystrybucji Wielkich Win Świata.Jest to doskonałe wyróżnienie dla firmy, której celem jest krzewienie kultury picia wina w Polsce. Współpraca z markami takiej klasy jak Freixenet doskonale ułatwi dotarcie do szerszego grona Polaków i pozwoli na zarażanie fascynacją winną Polskich konsumentów.
Źródło Freixenet Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top