Nowe smaki Frappuccino! Letnie orzeźwienie od Starbucks

Warszawa 15 lipca 2015 r.

Informacja prasowa

Nowe smaki Frappuccino! Letnie orzeźwienie od Starbucks

Szukasz nowych wrażeń smakowych? Świetnie trafiłeś! Tego lata w kawiarni Starbucks znajdziesz dwa nowe smaki kaw mrożonych, które będą idealnym wyborem w upalne dni. Poczuj smaklata z: Lemon Vanilla i Caramel Coffee Jelly. Wpadnij do kawiarni i chwyć za swój ulubiony kubek pełnego orzeźwienia.
Kto powiedział, że musisz wybierać między orzeźwieniem a pobudzającym smakiem kawy? Przyjdź do kawiarni Starbucks i przekonaj się, że możesz mieć to wszystko w jednym kubku aromatycznego napoju. Kilka łyków chłodnego Frappuccino da Ci zastrzyk energii, którego potrzebujesz w letni, upalny dzień. Dostępne są dwie nowe kompozycje smakowe: Caramel Coffee Jelly i Lemon Vanilla, do tego powraca dobrze znana mocno czekoladowa kawa Java Chip. Nie możesz podjąć decyzji? Wypróbuj wszystkie!

Caramel Coffee Jelly
To idealne połączenie najwyższej jakości kawy Starbucks, syropu karmelowego
i lodów. Ale to nie wszystko: w kubku karmelowego Frappuccino znajdziesz pyszne kawowe żelki! Ten przysmak stał się hitem w Azji, jesteśmy pewni, że znajdzie swoich fanów także wśród amatorów kaw mrożonych w Polsce. Bądź trendy i poznaj najnowszą odsłonę Frappuccino od Starbucks!

Lemon Vanilla
Napój Lemon Vanilla jest mieszanką orzeźwiającego sosu cytrynowego i syropu waniliowego. Pyszną zawartość kubka dekoruje bita śmietana i smakowita polewa cytrynowa z posypką ciasteczkowo-bezową. To Frappuccino doskonale nadaje się na najgorętsze dni – przy nim idealnie zregenerujesz siły i zrelaksujesz się w zaciszu kawiarni Starbucks. Zwłaszcza, gdy masz jeszcze przed sobą cały wieczór!

Java Chip
Kto nie lubi czekolady, ręka w górę! Tak myśleliśmy. Spróbuj idealnego połączenia kawy Frappuccino i kawałków pysznej czekolady. To propozycja dla szukających orzeźwienia, którzy nie umieją – i nie chcą! – zrezygnować z drobnej przyjemności w ciągu dnia. Pozwól sobie na łyk nowego Frappuccino. Rozgrzeszenie zostaw nam.

Kawa Kati Kati
Chcesz więcej? Do kawiarni Starbucks powraca letnia kawa Kati Kati. To mieszanka, w której znajdziesz doskonałe połączenie orzeźwiającego cytrusa
i ostrej nuty przyprawy prosto z Kenii. Do tego subtelny aromat kwiatowy z lekką dozą kwaskowatości z Etopii i mamy przepis na idealnie dopracowaną kombinację smaków. Zabierz aromatyczną paczkę do domu i delektuj się wspaniałym smakiem kawy Kati Kati od Starbucks, kiedy tylko masz na to ochotę!

Frappuccino w Starbucks jest dostępne w trzech klasycznych wielkościach:
Tall – 13,95 zł
Grande – 15,95 zł
Venti – 17,95 zł

Kawa Kati Kati:
33 zł/250 g

Przyjdź do kawiarni Starbucks i poczuj smak lata z mrożonymi kawami Frappuccino. Ciesz się latem razem z nami.

##
Informacja o Starbucks
Historia Starbucks Coffee Company zaczęła się w 1971 roku w Seattle. Obecnie, dysponując kawiarniami na całym świecie, Starbucks Coffee Company jest wiodącą firmą w dziedzinie pozyskiwania, sprzedaży i palenia kawy. Opierając się na naszym zobowiązaniu i przyjętych przez nas wartościach, z każdym kubkiem kawy dostarczamy naszym klientom niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe wrażenia (Starbucks Experience). Aby dowiedzieć się więcej o Starbucks Experience zapraszamy do naszych kawiarni oraz na strony www.starbucks.com i www.starbucks.pl, a także na profil Starbucks na portalu Facebook.
Informacja o AmRest
AmRest Holdings SE jest największą publicznie notowaną spółką restauracyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Do zarządzanych przez nią marek należą: KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King. AmRest jest także właścicielem wyjątkowej marki La Tagliatella oraz dwóch chińskich konceptów: Blue Frog i KABB. Obecnie Spółka zarządza ponad 800 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w 12 krajach: Polsce, Czechach, na Węgrzech, w Bułgarii, Serbii, Chorwacji, Rosji, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Authors
Top