Nektar Żurawina Tea

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RABENHORST
ASORTYMENT: NEKTAR ŻURAWINA TEA – 750 ml – NOWOŚĆ

NEKTAR ŻURAWINA TEA marki RABENHORST ? ZDROWA, SMACZNA, ORZEŹWIAJĄCA I DLA DIABETYKÓW

Marka Rabenhorst, znany producent wysokojakościowych soków funkcjonalnych, rok 2015 powitała całkowitą nowością w swojej ofercie. Nektar Żurawina Tea to połączenie świeżo parzonej herbaty żurawinowej z orzeźwiającym sokiem z żurawiny (30%). To propozycja niskokaloryczna, bogata w naturalne, dobrze przyswajalne witaminy i minerały niezbędne dla harmonijnego funkcjonowania całego organizmu.

Nowy produkt niemieckiej firmy to unikalna kompozycja herbaty żurawinowej, pochodzącej z własnych upraw marki, soku z owoców północnoamerykańskiej żurawiny oraz stewii ? nieocenionego źródła bezkalorycznej słodyczy. Nektar jest delikatniejszy i przyjemniejszy w smaku niż skoncentrowany, bardzo intensywnie kwaśny naturalny sok z żurawiny, jest także mniej kaloryczny, a jednocześnie zachowuje wysoką zawartość składników aktywnych. Żurawina znana jest ze swojego działania antybakteryjnego, a poza dobroczynnym działaniem na układ moczowy, pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi, zapobiega powstawaniu wrzodów żołądka. Żurawina zawiera mnóstwo błonnika, a niewiele kalorii. Stosowana jest także przy przeziębieniu, reumatyzmie i anemii ? podnosi odporność, wzmacnia, a przy tym świetnie smakuje.

Staranny dobór surowców, rygorystyczne normy jakości, drobiazgowo dopracowany proces technologiczny wytwarzania i butelkowania oraz obniżona zawartość cukru sprawiają, że Nektar Żurawina Tea marki Rabenhorst dedykowana jest nie tylko osobom kultywującym zdrowy tryb życia i przestrzegającym zrównoważonej diety, lecz także diabetykom, którzy znacznie baczniej niż inni muszą komponować codzienne menu. Produkt jest lekko słodzony stewią, która nie podnosi poziomu cukru we krwi, ani nie uczestniczy w procesie odkładania się tkanki tłuszczowej. Nektar Żurawina Tea marki Rabenhorst nie zawiera oczywiście konserwantów, barwników, a także jakichkolwiek środków aromatyzujących, zakwaszających czy zagęszczających.

Nektar Żurawina Tea marki Rabenhorst dostępny jest w tradycyjnej butelce z ciemnego szkła, chroniącej nektar przed działaniami promieni słonecznych. Po otwarciu należy przechowywać ją w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.

www.victualia.pl

Marka: Rabenhorst

Pojemność: 750 ml

Cena: 17 zł

Importer: Victualia Saluber

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rebenhorst są 100% naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek, oraz unikatowemu procesowi specjalnej pasteryzacji, który przeprowadzany jest za pomocą unikatowej maszyny stworzonej i opatentowanej na potrzeby firmy Rabenhorst. Dzięki tej maszynie pasteryzacja przebiega w odpowiedniej temperaturze, warunkach i czasie, nie powodując strat witaminowych. Dzięki temu produkty Rabenhorst zawierają mnóstwo cennych wartości odżywczych, a także świetne smakują. Warto szczególnie podkreślić, że soki firmy Rabenhorst (marka Rabenhorst i marka Rotbäckchen – oferująca soki funkcyjne skierowane do dzieci) powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, a nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak zdecydowana większość dostępnych na naszym rynku soków. Transport owoców jest niezwykle kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rabenhorst i Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej ? wszystkie soki Rabenhorst i Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne – prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to najwyższa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które łączy się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

Authors
Top