Naturalna, ekologiczna kaszka dla dzieci – kaszka orkiszowa

Wrocław, 14.05.2014
INFORMACJA PRASOWA
MARKA : HOLLE
ASORTYMENT: KASZKA ORKISZOWA BIO

Kaszka orkiszowa BIO marki Holle ? naturalna, ekologiczna kaszka dla dzieci

Szwajcarska firma Holle, specjalizująca się w produkcji ekologicznej i bezpiecznej żywności dla niemowląt i małych dzieci ma tradycję sięgającą 1933r. i dlatego wychowała już miliony maluchów na całym świecie. Tym razem marka Holle proponuje wszystkim świeżo upieczonym polskim mamom pyszną Kaszkę Orkiszową BIO Holle dla dzieci.

Kaszka Orkiszowa BIO Holle to bezmleczna i bezcukrowa kaszka dla dzieci od 4 miesiąca życia przygotowana z orkiszowej mąki razowej z pełnego przemiału ziarna. Kaszka Orkiszowa BIO Holle dopasowana jest do potrzeb rozwijającego się układu pokarmowego niemowlęcia i rosnącego młodego organizmu. Orkisz jest szczególnie polecany w diecie dzieci ze względu na to, że zawiera więcej składników mineralnych i witamin niż wszystkie inne zboże – zawiera cynk, miedź, selen, witaminy A także E oraz wartościowy dla zdrowia kwas linolenowy. Jest również bogatym źródłem błonnika pokarmowego.

Orkisz wykorzystany w kaszce pochodzi z upraw biodynamicznych, czyli z upraw prowadzonych naturalnie, bez ingerowania w przyrodę za pomocą chemii. Kaszka Orkiszowa Bio Holle posiada certyfikat Demeter przyznawany przez niemieckie stowarzyszenie producentów ekologicznych Demeter. Jego normy uznawane są za jedne z najbardziej rygorystycznych na świecie. Kaszka Orkiszowa BIO Holle nie zawiera soli kuchennej, cukrów krystalizowanych, białek mleka, modyfikowanych genetycznie składników, konserwantów, barwników czy środków aromatycznych ? zawiera jedynie razową mąkę orkiszową i witaminę B1.

Kaszka Orkiszowa Bio Holle ma łagodny, przyjemny smak, jest delikatna i niezwykle delikatna. Można podawać ją maluszkom samodzielnie lub z mlekiem. Może te być dodatkiem do bezmlecznych kaszek owocowo-zbożowych i do dań warzywnych. Można ją również wykorzystać do zagęszczania zup i sosów.

www.victualia.pl
Marka: Holle
Waga netto: 250 g
Cena: ok. 13 zł
Dystrybutor: Victualia

Authors
Top