Letnia promocja ubezpieczeń mieszkaniowych w Generali

Od maja Generali wprowadza na czas wakacji 20-procentową zniżkę na wszystkie rodzaje ubezpieczeń mieszkaniowych ze swojej oferty. Do końca sierpnia br. klienci poszukujący ubezpieczenia domu, mieszkania lub jego wyposażenia mogą skorzystać z rozbudowanej oferty ubezpieczeń Generali w tym zakresie i zabezpieczyć swoje mienie na wyjątkowo korzystnych warunkach.  Czas wakacji to jeden z najlepszych terminów na zawarcie umowy ubezpieczenia swojego mieszkania i znajdujących się w nim ruchomości. Zbliżający się letni okres zachęca do wyjazdów, z którymi wiąże się konieczność pozostawiania domów lub mieszkań bez opieki. Chcąc wspomóc klientów w tym newralgicznym dla nich okresie i jednocześnie ułatwić zawarcie umowy ubezpieczenia Generali obniżyło cenę oferowanych ubezpieczeń o 20%. Aby skorzystać z promocyjnej oferty można wykupić ubezpieczenie w tradycyjny sposób, czyli poprzez kontakt z agentem lub jednym z oddziałów Generali. Dla klientów przyzwyczajonych do korzystania z zalet Internetu Generali oferuje możliwość zawarcia umowy za pomocą portalu internetowego www.generali.pl. W trakcie wypełniania wniosku internetowego formularza wystarczy wpisać kod promocyjny „222222”, aby otrzymać 20% zniżkę.  -„Już wkrótce czas wakacyjnych wojaży. Wyjeżdżając często w odległe zakątki świata na odpoczynek zwykle musimy pozostawić dorobek naszego życia bez odpowiedniej opieki lub nadzoru naszych bliskich. Jest to najlepszy moment na zwarcie ubezpieczenia domu bądź mieszkania i zapewnienia sobie beztroskich chwil podczas letniego wypoczynku” – mówi Anna Materny, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Majątkowych w Generali.
-„W ofercie promocyjnej Generali znalazły się wszystkie produkty pozwalające na ubezpieczenie mieszkań i domów , co z pewnością czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną” dodaje Anna Materny.  W ramach standardowej ochrony mieszkań oraz domów Generali oferuje ubezpieczenia:
- od pożaru i innych zdarzeń losowych,
- od kradzieży z włamaniem,
- od rabunku i dewastacji,
- ubezpieczenie dla domu assistance.  Dodatkowo Generali zapewnia także możliwość ubezpieczenia domów w budowie oraz ofertę typu all risks – „Pakiet Diamentowy”.
„Pakiet Diamentowy” został przygotowany z myślą o klientach indywidualnych, posiadających mienie o dużej wartości, a zarazem potrzebujących kompleksowej ochrony w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Głównym elementem tego ubezpieczenia jest ochrona w zakresie all risks. Pakiet zapewnia również ochronę w zakresie OC, ochrony prawnej w życiu prywatnym oraz w ruchu drogowym.
Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top