?Gadżeciarski telefon?, czyli nowości w mini.wp.pl

„Gadżety na telefon” to propozycja Wirtualnej Polski dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych, korzystających – za ich pośrednictwem – z możliwości Internetu. Posługując się adresem gadzety.mini.wp.pl można w prosty sposób pobierać na swój telefon pełne utwory muzyczne, dzwonki mp3, polifoniczne, dzwonki True Tone (tzw. odgłosy), gry i aplikacje Java, filmy, tapety, animacje. Dodatkową opcją jest zamawianie gadżetów dla znajomych.

Topowa muzyka, kultowe gry, grafiki na każdą okazję; teraz można je pobrać ze stron WP przez urządzenie mobilne. Można też skorzystać z wyszukiwarki obiektów i, przed zakupem wybranego gadżetu, obejrzeć film czy tapetę lub odsłuchać dzwonek.

Zamawianie obiektów jest bardzo proste. Będąc na stronach serwisu można to zrobić „od ręki”, klikając na link WAP Premium (płatność on-line), można też wysłać SMS. Każdy model telefonu rozpoznawany jest automatycznie. Dzięki temu prezentowane użytkownikowi obiekty są w pełni kompatybilne z telefonem, z którego odwiedza on serwis.

WP udostępniła również aplikację Java – Mobi Gadżety. Pozwala ona na łatwe i szybkie ściąganie multimediów na ponad 800 modeli telefonów dostępnych na rynku. Użytkownicy, po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji, mają swoje mobilne gadżety oraz dostęp do wybranych serwisów WP zawsze pod ręką. Zamówienie aplikacji możliwe jest na dwa sposoby: przez mini.wp.pl (Gadżety na telefon > Aplikacje) oraz przez SMS. Z pobraniem aplikacji związany jest koszt transmisji danych; zgodnie z planem taryfowym operatora komórkowego.

Serwis mini.wp.pl zapewnia posiadaczom telefonów komórkowych dostęp do kluczowych serwisów portalu, w tym Wiadomości, Sportu, Filmu, Muzyki, Kobiety, Faceta, Pogody, Sportu, witryn Moto, Tech, Erotyka. WP udostępnia „przez komórkę” słowniki językowe, galerie zdjęć, program 250 stacji telewizyjnych, repertuar kin, serwisy nocoty.pl i niewiarygodne.pl. Mini.wp.pl to również stały dostęp do poczty e-mail WP, informacji biznesowych oraz porównywarki cen serwisu zakupy.wp.pl. Przez telefon, za pośrednictwem mini.wp.pl, można również przeglądać oraz dodawać pliki wideo i foto w serwisie studio.wp.pl, a także czytać i pisać bloogi w serwisie bloog.pl. Wszystkie elementy serwisu mini.wp.pl są odpowiednikami serwisów WWW Wirtualnej Polski.


gadzety.mini.wp.pl 
info.mini.wp.pl/premium.html
Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags , , ,

Related posts

Top