Czarny koń CAVALIADY ? IMS Group

Jedno z największych wydarzeń jeździeckich w Europie Środkowej zamieniło Poznań na jeden weekend w stolicę światowej hippiki. Czarnym koniem tegorocznego wydarzenia była międzynarodowa grupa meblowa IMS. 

W sporcie wyczynowym, czy też rekreacyjnym uwieńczeniem codziennych treningów jest bez wątpienia możliwość zmierzenia się z innymi podczas zawodów. Taką okazję daje właśnie wszystkim miłośnikom jeździectwa CAVALIADA. Ale grudniowa impreza w Poznaniu to nie tylko zawody dla zawodowców, ale i konkursy dla najmłodszych, a także horseball, pokazy zaprzęgów konnych, możliwość obejrzenia polskich hodowli oraz towarzyszące targi. 

Nie zapominajmy jednak, że równie ważne, co wysiłek fizyczny jest odpoczynek. Dlatego zaaranżowanie kluczowych stref wypoczynku powierzono ekspertowi w tym zakresie IMS Group. Sofy i fotele marek Etap Sofa oraz HF Helvetia Furniture wypełniły przestrzenie Klubu VIP-a oraz strefy wypoczynku podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który towarzyszył Cavaliadzie.

Dzięki tej współpracy CAVALIADA zyskała elegancko zaaranżowaną strefę chillout, gdzie nasi goście  mogli w bardzo komfortowych warunkach odpocząć, obejrzeć na żywo  relacje z zawodów i spotkać się ze swoimi klientami ? mówi Katarzyna Laskowska, Strefa VIP Międzynarodowych Targów Poznańskich. ? Warto dodać, że w tym roku Klub VIP Cavaliady w ciągu 4 dni odwiedziło ponad 1000 osób. Z tego co mi wiadomo, nikt nie wyszedł rozczarowany.

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top