Brokuły, pomidory, ogórki, kukurydza czyli nowa odsłona legendarnego Baru Sałatkowego

Wrocław, 14.07.2014

Nowa odsłona legendarnego Baru Sałatkowego w Pizza Hut!

Specjalnie dla wszystkich fanów Baru Sałatkowego, Pizza Hut przygotowała nowe, letnie smaki. Przyjdź, spróbuj i rozkoszuj się bogatą w witaminy owocowo – warzywną ucztą.

Goszczący od ponad 20 lat w ofercie restauracji Pizza Hut, Bar Sałatkowy to kombinacja najróżniejszych, świeżych, sezonowych składników. Możemy tam znaleźć bogate w wartości odżywcze warzywa takie jak: brokuły, pomidory, ogórki, kukurydzę i wiele, wiele innych. Dostępne są również rozmaite sałatki oraz wyśmienite sosy, które podkreślają ich wspaniały smak.

Już od lipca w Barze Sałatkowym pojawią się zupełnie nowe i soczyste smaki. Znajdziesz tam owoce z całego świata, dostarczane przez lokalnych dostawców. Dla chcących zachować linię doskonałym wyborem będzie sałatka z wysokobiałkowego ananasa, soczystego kiwi i egzotycznego melona. Dla amatorów słodkości idealnym rozwiązaniem będzie owocowa kombinacja w połączeniu z wyśmienitym, sosem czekoladowym.

Niekończące się możliwości komponowania powodują, że Bar Sałatkowy jest idealnym rozwiązaniem zarówno na popołudnie
z przyjaciółką, jak i biznesowy lunch. Zacznij od zielonej bazy, dodaj ublubione składniki i sos, który połączy smaki, a na deser wybierz bombę owocowo-wiataminową, która doda energii na cały dzień!

Oferta promocyjna trwa od 1 lipca do 1 września 2014r. i jest dostępna codziennie,
we wszystkich restauracjach Pizza Hut z obsługą kelnerską w Polsce.
Nowy, letni Bar Sałatkowy ? rozsmakuj się w lekkości kolorowych warzyw i soczystych owoców.

***
Informacja o AmRest
AmRest jest największym niezależnym operatorem restauracyjnym w Europie Środkowo-Wschodniej. Zarządza restauracjami KFC?, Pizza Hut? oraz Burger King? w Polsce, Czechach, Bułgarii, Serbii, Rosji i na Węgrzech, natomiast w Hiszpanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Chinach restauracjami La Tagliatella?. AmRest jest również operatorem kawiarni Starbucks w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.amrest.eu.

Authors
Top