Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti 3 PAULY 500 g- NOWOŚĆ

Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti 3 PAULY ? doskonałe urozmaicenie bezglutenowej diety

Rodzima oferta marki 3 PAULY, znanej z szerokiej gamy dietetycznych produktów spożywczych niezawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy oraz tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji, wzbogaciła się o kolejną pozycję – Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti o gramaturze 500g. Od początku historii marki, surowce wykorzystywane w produkcji spełniać musiały najbardziej rygorystyczne normy, dzięki czemu logo 3 PAULY stopniowo stało się symbolem doskonałości w dziedzinie ściśle kontrolowanych produktów najwyższej jakości.

Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti 3 PAULY wyprodukowano wyłącznie z mąki kukurydzianej oraz mąki z ciecierzycy, które są szczególnie przyjazne układowi trawiennemu i zaliczają się do produktów o niskiej alergenności. Propozycja marki nie tylko nie zawiera glutenu, lecz ponadto powstała bez udziału laktozy, mleka czy soi, charakteryzuje się także bardzo niską zawartością fruktozy. O składzie i właściwościach Bezglutenowego makaronu kukurydzianego spaghetti 3 PAULY w czytelny sposób informują specjalne oznaczenia na opakowaniu. Wytwarzany jest bez użycia genetycznie modyfikowanych składników, konserwantów ani barwników, a z poszanowaniem zasad zdrowego żywienia.

Bezglutenowy makaron kukurydziany spaghetti 3 PAULY może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie tradycyjnie stosowany jest zwykły makaron z pszenicy. Podczas przygotowania makaron nie rozgotowuje się i zachowuje jędrność. Jest sprężysty, zwarty i naturalny w smaku. Łączy się równie dobrze z warzywami (sałatki), jak i z sosami, np. tymi na bazie pomidorów.

Wszystkie produkty marki 3 PAULY są bardzo rygorystycznie kontrolowane pod kątem zawartości glutenu. Najwyższym priorytetem marki jest bowiem bezpieczeństwo.

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 500 g

Cena: 14 PLN

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Authors
Top