Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: BEZGLUTENOWA MIESZANKA JASNYCH MĄK 800 g – NOWOŚĆ

Nowość!!! Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk marki 3 PAULY ? jakość i bezpieczeństwo dla alergików pokarmowych, pewność składu i smakowitego rezultatu

Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk o gramaturze 800 g to kolejna propozycja marki 3 PAULY, cenionego producenta wyrobów specjalnego przeznaczenia żywieniowego, czyli żywności tworzonej z myślą o osobach zmagających się z celiakią, jak i z różnego typu alergiami pokarmowymi. Od początku historii marki, surowce wykorzystywane w produkcji spełniać musiały najbardziej rygorystyczne normy, dzięki czemu logo 3 PAULY stopniowo stało się symbolem doskonałości w dziedzinie ściśle kontrolowanych produktów najwyższej jakości.

Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk 3 PAULY to zrównoważona kompozycja mąki ryżowej, żelowanej mąki ryżowej, skrobi ziemniaczanej oraz mąki kukurydzianej, czyli zbóż naturalnie wolnych od glutenu. Jako że najwyższym priorytetem marki 3 PAULY jest bezpieczeństwo jej klientów, produkty marki podlegają rygorystycznym wymogom ogólnego i szczególnego niemieckiego prawa żywnościowego, w tym Niemieckiego Stowarzyszenia Celiakii (DZG). Marka nie używa także w produkcji bezglutenowej skrobi pszennej, która nie jest tolerowana przez część osób chorujących na celiakię.

Bezglutenowa mieszanka jasnych mąk 3 PAULY jest ponadto bezpieczna dla osób uczulonych na laktozę i fruktozę, nie zawiera także dodatku drożdży, dlatego również osoby z alergią na drożdże mogą po nią sięgać bez obaw. Oczywiście składniki mieszanki wzrastają z daleka od genetycznych modyfikacji, a produkt końcowy nie zawiera żadnych konserwantów czy barwników. Bezglutenowa mieszanka jasnych mąk 3 PAULY gwarantuje alergikom beztroską przyjemność, bez konieczności rezygnowania z tzw. chleba powszedniego.

Za sukces wypieków odpowiedzialna jest zbilansowana kompozycja mieszkanki i właściwe proporcje. Dzięki temu Bezglutenowa mieszkanka jasnych mąk marki 3 PAULY daje doskonałe rezultaty w pieczeniu, a jej dwa opakowania – po 400 g każdy – powodują wygodę przechowywania. Ponadto opakowanie opatrzone jest informacjami dotyczącymi właściwości żywieniowych, co pozwala na łatwą i szybką weryfikację produktu podczas codziennych zakupów, bez konieczność skrupulatnego studiowania etykiet.

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 800 g

Cena: 15 zł

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Authors
Top