Herbata – elegancki pomysł na świąteczny prezent

Informacja prasowa
Poznań, 26 października 2017 r.

Klasyczna herbata zapakowana w elegancką puszkę może być doskonałym prezentem dla najbliższych, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Dokładnie wyselekcjonowane liście zapewniają niezapomniany smak i aromat w każdej filiżance. Taki podarunek będzie idealny dla każdego miłośnika intensywnych naparów.

Chcąc wybrać najlepszą herbatę warto zwrócić uwagę na produkty marki Akbar. To herbata uprawiana na najczystszych plantacjach na świecie, które znajdują się na wysokogórskich, lankijskich stokach. Dodatkowo została odznaczona wyjątkowym certyfikatem cejlońskiego lwa. Mogą go otrzymać jedynie herbaty, które nie tylko zostały zebrane i zapakowane na Cejlonie, ale również przeszły szereg restrykcyjnych testów przeprowadzonych przez Cejloński Komitet Herbaciany. Herbata kontrolowana jest przez instytucję pod względem procesów produkcji, smaku, aromatu i składu.
Tak wyjątkowy napar wymaga równie eleganckiej oprawy. Dlatego Akbar Gold zamknięty został w eleganckiej puszce ze złotymi zdobieniami. Dzięki niej herbata nie tylko na długo zachowuje swój wyjątkowy smak i aromat, ale również idealnie prezentuje się na świątecznym stole.

Herbata Akbar dostępna jest w sklepie internetowym www.sklep.smacznego.pl
Więcej informacji na temat marki Akbar, znaleźć można na stronie www.akbar.pl

Więcej informacji o Akbar:

Akbar to mieszanka wyśmienitych herbat, pochodzących z najczystszych plantacji na świecie – górzystych, zachodnich stoków Sri Lanki. To, co ją wyróżnia to intensywnie czerwona, szlachetna barwa i cudowny, głęboki aromat, charakterystyczny dla wysokogórskich gatunków. O jej wyjątkowości świadczy cejloński lew, który znajduje się na każdym opakowaniu herbat Akbar i gwarantuje, że jest ona w 100% herbatą cejlońską. Nad całym procesem upraw, zbiorów i pakowania herbat Akbar, od ponad pięciu pokoleń czuwa Akbar Brothers. Jest to rodzinna firma, która dzięki nowoczesnej technologii przetwarzania i pakowania, potrafi zamknąć w pudełku cały aromat i bogactwo smaku cejlońskich liści herbacianych. To właśnie tym procesom zawdzięczamy szlachetną barwę i głęboki aromat herbaty Akbar. Dystrybutorem marki w Polsce jest firma Levant Foods, która oferuje czarne, cejlońskie herbaty w trzech odsłonach: Pure Ceylon, Earl Grey oraz Gold.

Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności. Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł „Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – „Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Więcej informacji na temat marki, znaleźć można na stronie www.levant.pl

hastagi na stronie:

#herbata swiateczna prezent

Authors
Top